Kadra

Paulina – właścicielka żłobka

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Pedagogika, specjalność: Resocjalizacja i Profilaktyka Społeczna, Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. E.Lipińskiego w Kielcach na kierunku: Ekonomia, specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych na kierunku: Zarządzanie oświatą. 

"W życiu kieruję się zasadą "każdy ma to na co się odważy". Ja odważyłam się na prowadzenie żłobka. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas studiów w trakcie pracy jako wolontariusz w Przedszkolu Samorządowym. To tam odkryłam, że praca z dziećmi to jest to, co chciałabym w życiu robić. W żłobku zajmuję się przede wszystkim sprawami organizacyjnymi i administracyjnymi, czas spędzony z dziećmi w żłobku traktuję jako odpoczynek w trakcie pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek Julki i Lenki."

 

Milena - dyrektor żłobka, opiekunka dziecięca, oligofrenopedagog

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończone studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika.

"Od zawsze marzyłam o pracy z dziećmi, dlatego też świadomie wybrałam kierunek studiów. Praca z dziećmi jest moją pasją, daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, każdego dnia uczy czegoś nowego i zaskakującego. Uważam, że my dorośli możemy się bardzo wiele od dzieci nauczyć. Sądzę, że każde dziecko powinno być od najmłodszych lat inspirowane i zachęcane do odkrywania świata ponieważ to właśnie dzieciństwo jesr okresem, który kształtuje naszą osobowość. Prywatnie jestem mamą Michalinki."

 

Urszula - opiekunka dziecięca

Studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną. Studia drugiego stopnia.

„Praca z dziećmi to zadanie bardzo odpowiedzialne. Od zawsze chciałam podjąć się takiego wyzwania. Obserwowanie jak najmłodsi zdobywają nowe umiejętności, jak na ich twarzach rodzi się uśmiech jest dla mnie czymś co daje mi siłę i motywację do działań wspomagających ich nieustanny rozwój. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam głównie podczas praktyk studenckich. Prywatnie jestem mamą Kacperka".

 

Dorota - opiekunka dziecięca

Studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz animator zabaw dziecięcych.

"Bardzo lubię pracę z dziećmi, sprawia mi ona ogromną radość i poczucie spełnienia. To miłe i cenne doświadczenie, gdy każdego dnia stawiamy przed sobą nawzajem nowe wyzwania, którym musimy sprostać. Od kilku lat zajmuję się opieką nad dziećmi i organizowaniem im czasu wolnego jak i zajęć ogólnorozwojowych. Najważniejsze to pomóc odkryć dziecku ukryty w nim potencjał i pomóc mu się rozwijać. Prywatnie jestem dumną mamą Tomusia".

 

Aleksandra - opiekunka dziecięca

Studentka Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Psychologia.

"Praca jako opiekunka dziecięca to zadanie bardzo trudne i odpowiedzialne, a zarazem bardzo satysfakcjonujące. Mimo, iż mam dopiero 20 lat, swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam na początku opiekując się dziećmi w rodzinie, a później wśród znajomych. Uważam, że każdy dzień spędzony z maluchami czegoś uczy, poszerza naszą wiedzę o nowe doświadczenia, a także maluchy odkrywają świat i kształtują potencjał. Przy wyborze studiów nie wybrałam tylko pedagogiki, ze względu na to, że nie mogę „zamknąć się” w jednym kierunku, a psychologię, która otwiera furtkę zarówno do pracy, zabawy z dziećmi jak i szukaniu rozwiązań i diagnozowaniu nieprawidłowości w rozwoju dziecka".

 

Dorota - opiekunka dziecięca

 Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach na kierunku: Filologia polska oraz Studium Nauczycielskiego w Jędrzejowie na kierunku: wychowanie przedszkolne. Ukończony kurs kwalifikacyjny: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza.

 "Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałam pracując w różnych placówkach oświatowych. Jednak to praca z małymi dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Lubię patrzeć jak się rozwijają i zdobywają nowe umiejętności, a przy tym są spontaniczne, szczere i radosne. Zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci to najlepsza motywacja do dalszej pracy".

 

Małgorzata - opiekunka dziecięca 

 

Michał - Psijaciele, specjalista od dogoterapii, który odwiedza nas razem z przemiłym labradorem Rico. Poza tym Michał prowadzi w naszym żłobku zajęcia z muzykoterapii dla maluszków. 

Milena - nauczyciel i lektor języka angielskiego.

Iwona - logopeda.

Beata - położna / pielęgniarka.

projekt i realizacja: www.amill.pl
Jak dojechać? Facebook
Projekty Unijne