Aktualności

 

12.09.2018

PROJEKT UNIJNY

Drodzy Rodzice! Miło nam poinformować, że nasz żłobek uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na realizację projektu pn.: „Rodzice do pracy, a dzieci do Bajki!”. Projekt przewiduje zwiększenie liczby miejsc opieki w żłobku  o 14 miejsc oraz zwiększenie poziomu aktywności zawodowej i zatrudnienia wśród osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Projekt realizowany będzie od 1.09.2018 do 31.08.2020. Całkowita kwota projektu wynosi 428 925,00 zł, w tym 363 805,00 zł dofinansowania oraz 65 120,00 wkładu własnego.

Rekrutacja 14 osób do projektu rozpoczyna się z dniem dzisiejszym. Projekt przeznaczony jest dla osób bezrobotnych lub biernych zawodowo, którzy wychowują dziecko w wieku do lat 3 – spełnienie tego warunku warunkuje przejście do kolejnego etapu rekrutacji. Dodatkowe punkty w procesie rekrutacji zdobędą osoby niepełnosprawne, osoby wychowujące dziecko samotnie, osoby wychowujący dziecko w rodzinie wielodzietnej oraz osoby wychowujący dziecko niepełnosprawne. Aby wziąć udział w rekrutacji należy w biurze projektu (Żłobek „Bajka” ul. Miła 4/1, Kielce) wypełnić formularz, który będzie potwierdzał chęć udziału w projekcie. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w biurze projektu w ostatnim tygodniu września. Po zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie żłobek dla uczestników projektu jest DARMOWY od 1.10.2018 do 31.08.2020 lub do skończenia przez dziecko 3 lat. Osoby, które nie zakwalifikują się do udziału w projekcie od 1.10.2018 zebrane zostaną na liście rezerwowej, z której komisja rekrutacyjna dobierze osoby w sytuacji, gdy któryś z uczestników projektu zrezygnuje w jego trakcie.

W razie pytań odnośnie udziału w projekcie zachęcam do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z właścicielem pod numerem: 696 292 773.

 

 

17.10.2016

ZDJĘCIA W ŻŁOBKU

Informujemy, że w dniu 27.10,2016 (czwartek) o godz. 9:30 odbędą się w naszym żłobku zdjęcia dzieci, grupowe i indywidualne. Koszt zdjęć będzie zależeć od tego ile kopii portretu będą chcieli Państwo zakupić. Po sesji indywidualnej będziecie mieć Państwo możliwość wyboru ujęcia, które najbardziej Wam odpowiada.

Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy!

 

05.08.2016

UBEZPIECZENIE

W związku z wykupieniem przez żłobek ubezpieczenia dzieci na kolejny rok informujemy, że od 1.08.2016 dzieci zapisane do naszego żłobka ubezpieczone są nie tylko podczas pobytu w żłobku, ale też poza nim.

 Ubezpieczenie poza żłobkiem dotyczy:

- oparzeń w wyniku nieszczęśliwego wypadku (suma ubezpieczenia 3000 zł),
- pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku (suma ubezpieczenia 3000 zł),
- pobytu w szpitalu w wyniku choroby (suma ubezpieczenia 3000 zł),
- poważnego zachorowania (suma ubezpieczenia 2000 zł).

 W razie wystąpienie którejkolwiek z wymienionych wyżej sytuacji prosimy o kontakt z dyrekcją żłobka

 

13.07.2016

PRZERWA W ZAJĘCIACH DOGOTERAPII ORAZ ZAJĘCIACH TANECZNYCH

Informujemy, że zajęcia z dogoterapii zostają wstrzymane na 2 tygodnie w związku z przerwą wakacyjną. Następne zajęcia odbędą się 3.08.2016 roku.

Również wstrzymujemy zajęcia taneczne z p. Kamilą Drezno na okres wakacji. Wracamy w tymi zajęciami od września 2016. 

 

05.02.2016

PROGRAM "MALUCH - EDYCJA 2016"

Miło nam poinformować, że udało nam się uzyskać dofinansowania dla rodziców naszych Maluchów z programu MALUCH - EDYCJA 2016! Kwota dofinansowania do czesnego to 209,75 zł i o tę kwotę zostanie pomniejszone czesne do końca 2016 roku. Więcej informacji na temat programu uzyskacie Państwo w żłobku.

 

11.01.2016

BAL KARNAWAŁOWY

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy dla dzieci połączony ze spotkaniem integracyjnym naszych rodziców, który odbędzie się w sobotę 6 lutego 2016 roku. Mile widziane przebrania karnawałowe - nie tylko dla Maluchów, ale też dla Rodziców :) Liczymy na pełną frekwencję! Niebawem dostaniecie Państwo zaproszenia na bal, w którym więcej szczegółów na temat tego wydarzenia :) Serdecznie zapraszamy!

 

31.12.2015

KILKA SŁÓW NA POŻEGNANIA STAREGO I POWITANIE NOWEGO ROKU :)

Drodzy Rodzice i przyjaciele żłobka "Bajka"!

Dzisiaj kończy się rok 2015, rok w którym powstał żłobek "Bajka". Był to dla mnie szczególnie ważny rok, w którym spełniło się moje marzenie - własna placówka opieki nad dziećmi. Ciężką pracą udało mi się stworzyć przyjazne miejsce dla Dzieciaczków, lecz nie wszystkie plany, które postawiłam na ten rok udało mi się zrealizować. Życzę sobie, aby w nadchodzącym Nowym Roku udało mi się zrealizować te plany i wszystkie inne pomysły, które mam i które pozwolą ulepszyć i jeszcze bardziej dostosować żłobek do oczekiwań Państwa i Maluchów.

Rok ten był również szczególny dla naszych Maluszków, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę ze żłobkiem. Mimo, iż często bywały dni ciężkie i trudne to z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że wszystkie dzieci poradziły sobie z tym zadaniem znakomicie i aktualnie tworzą super bawiącą się ze sobą grupkę Dzieciaczków :) Życzę sobie, aby wszystkie dzieci, które dołączą do naszej ekipy były tak samo dzielne jak Maluchy, które już są z nami. A Rodzicom naszych Dzieciaczków pragnę podziękować za zaufanie, którym obdarzyliście mnie i ciocie opiekunki powierzając nam swoje dzieci.

Zarówno Rodzicom, Dzieciom oraz wszystkim, którzy śledzą stronę żłobka pragnę życzyć udanej nocy sylwestrowej oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2016. Aby ten Nowy Rok przyniósł to o czym Państwo najbardziej marzycie :)

Pozdrawiam,
Paulina

 

24.12.2015

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy spełnienia marzeń, dużo szczęścia, miłości, całej rodzinki przy wigilijnym stole oraz spokoju i wypoczynku w ten świąteczny czas. Wesołych Świąt życzą właściciele i pracownicy żłobka "Bajka" !!

 

02.12.2015

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

W poniedziałek 07.12.2015r. nasz żłobek odwiedzi św. Mikołaj :) Prosimy, w miarę możliwości, o obecność dzieci w tym dniu w żłobku.

 

16.10.2015 

DOFINANSOWANIE DO WYŻYWIENIA DLA DZIECI W ŻŁOBKU

Informujemy, że w związku z ustawą NR LIX/1042/2014 Rady Miasta z dn. 10.04.2014 w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w formie posiłku i świadczenia rzeczowego postaci produktów żywnościowych jest możliwość przyznania pomocy społecznej, niepieniężnej w postaci żywienia w dni robocze dziecka przebywającego w żłobku. Rodzice zainteresowani tą formą dofinansowania powinni żłożyć wniosek w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kielcach. Po otrzymaniu pisma z pozytywną opinią należy dostarczyć go do dyrekcji naszego żłobka, a koszt wyżywienia dziecka będzie pokrywany przez MOPR. 

 

 02.10.2015

KONKURS "ZDROWE PRZEDSZKOLE Z ACTIVTEK"

Nasz żłobek bierze udział w konkursie "Zdrowe przedszkole z ActivTek". Głosowanie na placówkę, która powinna otrzymać urządzenie do uzdatniania powietrza potrwa od 15 września do 26 października. Zachęcamy do głosowania na nasz żłobek! Szczegóły na stronie internetowej organizatora: www.zdroweprzedszkole.pl/konkurs

 

 

 

projekt i realizacja: www.amill.pl
Jak dojechać? Facebook
Projekty Unijne